Beaskàdas < 300 PÅMELDTE

9-14-spann 280 km

Tove Sørensen, Tromsø og omegn trekkhundklubb, Tromsø Villmarkssenter,

Trine Møller, Alta trekkhundklubb, Nallovarre Husky

Ben Marsden, Tromsø og omegn trekkhundklubb, Run Wild Mushing

Arnt-Magnus Gamst, Nordreisa hundedekjørerlag, Haugseth Huskies

Bob Van Niekerk, Nordreisa hundekjørerlag, Haugseth Huskies

Ole Johnny Holten, Alta trekkhundklubb, Stengelsen Husky

Helga Ringbakken, Tromsø og omegn trekkhundklubb, Lyngen outdoor experiences

Arne Karlstrøm, Alta trekkhundklubb, Parken Gård Husky

Ben Voigt, Alta trekkhundklubb, Vidda Runners Huskies

Harald Tunheim, Alta trekkhundklubb, North Cape Huskies

Torkild Hansen, Tromsø og omegn trekkhundklubb, Tromsø Villmarkssenter

Roger Fossøy, Alta trekkhundklubb, Gargia Husky

Johan Berger, Nordreisa hundekjørerlag, Team Husky Riders

Kristian Walseth, Alta trekkhundklubb, Team Walseth

8-Spann 220 km

Sølvi Monsen, Alta trekkhundklubb, Gargia Lodge Husky

Einar Marken Bergland, Alta trekkhundklubb, Gargia Lodge Husky

Liv Aina Moe, Alta trekkhundklubb, Haldde Husky

Irene Furulund, Alta trekkhundklubb, Jøraholmen Husky

Annbjørg Bakken, Alta trekkhundklubb, Team Jotka

Glenn Nilsen, Alta trekkhundklubb, Team Jotka

Brage Nilsen Jæger, Alta trekkhundklubb, Holmen Husky

Joost Van Dijk, Alta trekkhundklubb, Holmen Husky

Astrid Sveine, North Cape Huskies

Helene Strøm, Alta trekkhundklubb, Team Bakken og Johansen

Vemund Mortensen, Alta trekkhundklubb, Storelvdalen Husky

Elise Sirisdatter Hagen, Alta trekkhundklubb, North Cape Huskies

Eirill Zahl, Alta trekkhundklubb

Ulrikke Romsdal Kristensen, Alta trekkhundklubb, Team Jotka

Marie Myrhvold Bakke, Alta trekkhundklubb, Northern Light Husky

Laila Dervola, Tromsø  og omegn trekkhundklubb, Kvaløya Husky

Tuva Almås, Bergen trekkhundklubb, Northern Light Husky

Samuel Karlsson, Alta trekkhundklubb, Team Karlsson

Cecilie Lyng, Alta trekkhundklubb, Solslett Huskies

Bernt Henriksen, Alta trekkhundklubb,

Jim Ove Pedersen, Nordreisa hundekjørerlag, Nirva Huskies

Silje Holmen Larsen, Nordreisa hundekjørerlag, Nirva Huskies

Maria Hernetkoski , Alta trekkhundklubb, Team Walseth

6-spann Junior, 100 km

Mia Aurora Alm, Salten Trekkhundklubb, Team Granholdt

Mina Hykkerud, Alta trekkhundklubb, Heimdal Husky

6-8 spann 2×50 km